| Fabrikant Onderdeelnummer | LR1F270R |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 11040 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 270 OHM 0.6W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | LR1F270R.pdf |
| Onderdeel nummer | LR1F270R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 270 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.6W |
| Samenstelling | Metal Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | LR1F270R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor LR1F270R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen LR1F270R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen LR1F270R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Door gatweerstanden van ons. Zoals RN73C2A1K47BTDF, RN73C2A18K2BTDF, RN73C2A32K4BTDF, RN73C2A21KBTDF, RN73C2A464KBTDF, RN73C2A4K42BTDF, RN73C2A16K9BTDF, RN73C2A147KBTDF, RN73C2A8K06BTDF, RN73C2A22R1BTDF MFR25SFRE52-30K1, MFR25SFRE52-30K9, MFR25SFRE52-30R, MFR25SFRE52-30R1, MFR25SFRE52-30R9, MFR25SFRE52-316K, MFR25SFRE52-316R, MFR25SFRE52-31K6, MFR25SFRE52-31R6, MFR25SFRE52-324K.
Kopen TE Connectivity Passive Product LR1F270R bij ons, bespaar tijd en geld.