| Fabrikant Onderdeelnummer | LR1F300K |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 83970 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 300K OHM 0.6W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | LR1F300K.pdf |
| Onderdeel nummer | LR1F300K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 300 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.6W |
| Samenstelling | Metal Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | LR1F300K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor LR1F300K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen LR1F300K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen LR1F300K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Door gatweerstanden van ons. Zoals RLP73K1JR68JTD, RLP73N1JR18JTD, RLP73K1JR56JTD, RLP73N1JR13JTD, RLP73N2AR16JTD, RLP73N2AR36JTD, RLP73K1ER68JTD, RLP73N2AR18JTD, RLP73N2AR39JTD, RLP73K1E1R0JTD MBA02040C6043FRP00, MBA02040C6193FRP00, MBA02040C6343FRP00, MBA02040C6493FRP00, MBA02040C6653FRP00, MBA02040C6803FRP00, MBA02040C6813FRP00, MBA02040C6983FRP00, MBA02040C7153FRP00, MBA02040C7323FRP00.
Kopen TE Connectivity Passive Product LR1F300K bij ons, bespaar tijd en geld.