| Fabrikant Onderdeelnummer | LR1F560K |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 192340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 560K OHM 0.6W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | LR1F560K.pdf |
| Onderdeel nummer | LR1F560K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 560 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.6W |
| Samenstelling | Metal Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | LR1F560K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor LR1F560K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen LR1F560K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen LR1F560K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Door gatweerstanden van ons. Zoals CRGV0603J1M2, CRGV0603J1M3, CRGV0603J1M5, CRGV0603J1M6, CRGV0603J1M8, CRGV0603J2M0, CRGV0603J2M2, CRGV0603J2M4, CRGV0603J2M7, CRGV0603J3M0 MFR50SDRE52-2K37, MFR50SDRE52-2K4, MFR50SDRE52-2K41, MFR50SDRE52-2K43, MFR50SDRE52-2K49, MFR50SDRE52-2K5, MFR50SDRE52-2K55, MFR50SDRE52-2K61, MFR50SDRE52-2K67, MFR50SDRE52-2K74.
Kopen TE Connectivity Passive Product LR1F560K bij ons, bespaar tijd en geld.