| Fabrikant Onderdeelnummer | LSM845J |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Single |
| beschikbare kwaliteit | 152800 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 45V 8A DO214AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | LSM845J.pdf |
| Onderdeel nummer | LSM845J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Diode Type | Schottky |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45V |
| Current - Average Rectified (Io) | 8A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 520mV @ 8A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 2mA @ 45V |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-214AB, SMC |
| Apparaatpakket leverancier | DO-214AB |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -55°C ~ 150°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | LSM845J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor LSM845J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen LSM845J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen LSM845J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microsemi Corporation alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microsemi Corporation en Diodes - Gelijkrichters - Single van ons. Zoals MSMLJ24AE3, MSMLJ26AE3, MSMLJ28AE3, MSMLJ30A, MSMLJ30AE3, MSMLJ33AE3, MSMLJ36A, MSMLJ36AE3, MSMLJ40A, MSMLJ40AE3 SK22-LTP, MBRD5200TR, ES3DBHR5G, SK54L-TP, SB340, RBR1MM30ATR, SSB44HE3_A/H, ES1A-LTP, 2A06G-T, CD1206-B240.
Kopen Microsemi Corporation LSM845J bij ons, bespaar tijd en geld.