| Fabrikant Onderdeelnummer | MBR2040CT |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Arrays |
| beschikbare kwaliteit | 117710 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MBR2040CT.pdf |
| Onderdeel nummer | MBR2040CT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Diode configuratie | 1 Pair Common Cathode |
| Diode Type | Schottky |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 20A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 840mV @ 20A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 100µA @ 40V |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -55°C ~ 150°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 |
| Apparaatpakket leverancier | TO-220AB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MBR2040CT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MBR2040CT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MBR2040CT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MBR2040CT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Diodes Incorporated alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Diodes Incorporated en Diodes - Gelijkrichters - Arrays van ons. Zoals AP3772AK6TR-G1-2, AP3772ANK6TR-G1-2, AP3772APK6TR-G1-2, AP3772BK6TR-G1-2, AP3772BNK6TR-G1-2, AP3772BPK6TR-G1-2, AP3772HAK6TR-G1-2, AP3772HBK6TR-G1-2, AP3772HCK6TR-GA-2, AP3776MTR-G1 BAT54CT-TP, BAT54ST-TP, BAT54A-TP, BAT54SWT-TP, MMBD7000, BAS40-06LT1G, DB3X313N0L, BAS21SW,115, BAT54AW-7-F, BAV199W-7.
Kopen Diodes Incorporated MBR2040CT bij ons, bespaar tijd en geld.