| Fabrikant Onderdeelnummer | MBRF2045CT |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Arrays |
| beschikbare kwaliteit | 55900 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 45V 10A ITO220AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MBRF2045CT.pdf |
| Onderdeel nummer | MBRF2045CT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Diode configuratie | 1 Pair Common Cathode |
| Diode Type | Schottky |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 10A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 840mV @ 20A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 1mA @ 45V |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -55°C ~ 150°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 Isolated Tab |
| Apparaatpakket leverancier | ITO-220AB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MBRF2045CT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MBRF2045CT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MBRF2045CT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MBRF2045CT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Diodes - Gelijkrichters - Arrays van ons. Zoals V625LT80CPX10, V625LU80CP, V625LU80CPX10, V660LC80CP, V660LC80CPX10, V660LS80CP, V660LS80CPX10, V660LT80CP, V660LT80CPX10, V660LU80CP MBRF1060CTP, MBRF1080CTP, MBR1060CTP, MBR1045CTP, MBRF1045CTP, MBRF10100CTP, MBR10100CTP, MBRF1045CT, MBRF1060CT, MBR1060CT.
Kopen Littelfuse Inc. MBRF2045CT bij ons, bespaar tijd en geld.