| Fabrikant Onderdeelnummer | MBRT20060R |
|---|---|
| Fabrikant | GeneSiC Semiconductor |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Arrays |
| beschikbare kwaliteit | 110430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE MODULE 60V 200A 3TOWER |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MBRT20060R.pdf |
| Onderdeel nummer | MBRT20060R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Diode configuratie | 1 Pair Common Anode |
| Diode Type | Schottky |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 60V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 200A (DC) |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 800mV @ 100A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 1mA @ 20V |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | - |
| Montage type | Chassis Mount |
| Pakket / koffer | Three Tower |
| Apparaatpakket leverancier | Three Tower |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MBRT20060R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MBRT20060R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MBRT20060R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MBRT20060R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van GeneSiC Semiconductor alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van GeneSiC Semiconductor en Diodes - Gelijkrichters - Arrays van ons. Zoals MBR200100CTS, MBRT200100, MBR400100CTR, MBR40045CTS, MBR50045CT, MBR12035 CTR, MBR12045CTR, MBR30035CTR, MBRT30040R, MBR40040CTR STPS61H100CW, STPS80150CW, VS-60CPQ150PBF, DSEK60-02A, DSEK60-06A, DSSK80-006B, VS-72CPQ030PBF, DSSK60-015A, ISL9K3060G3, VS-30CPQ150PBF.
Kopen GeneSiC Semiconductor MBRT20060R bij ons, bespaar tijd en geld.