| Fabrikant Onderdeelnummer | MCR03ERTF2002 |
|---|---|
| Fabrikant | Rohm Semiconductor |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 24720 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 20K OHM 1% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MCR03ERTF2002.pdf |
| Onderdeel nummer | MCR03ERTF2002 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Weerstand | 20 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MCR03ERTF2002 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MCR03ERTF2002, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MCR03ERTF2002, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MCR03ERTF2002, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Rohm Semiconductor alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Rohm Semiconductor en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals ESR10EZPJ303, SH8M2TB1, QS8K13TCR, QS8M51TR, ESR10EZPJ334, ESR10EZPJ565, ESR10EZPJ622, ESR10EZPJ684, ESR10EZPJ753, SP8J5TB MCR03ERTF2052, RC1005F2741CS, RMCF0603FT61K9, RMCF0603FT6K04, ERJ-1GNF10R0C, RC1608F2372CS, RC3216F8R2CS, MCR10ERTF43R0, AC0603FR-07240RL, RMCF0805FT4M70.
Kopen Rohm Semiconductor MCR03ERTF2002 bij ons, bespaar tijd en geld.