| Fabrikant Onderdeelnummer | MCR10EZPJ910 |
|---|---|
| Fabrikant | Rohm Semiconductor |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 98210 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 91 OHM 5% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MCR10EZPJ910.pdf |
| Onderdeel nummer | MCR10EZPJ910 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Weerstand | 91 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MCR10EZPJ910 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MCR10EZPJ910, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MCR10EZPJ910, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MCR10EZPJ910, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Rohm Semiconductor alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Rohm Semiconductor en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals UMA8NTR, UMB4NTN, UMB6NTR, UMF28NTR, UMF23NTR, UMA6NTR, UMC3NTR, UMH7NTR, FMG6AT148, IMH15AT110 RCS0603J3R6CS, RCS0603J3R9CS, RCS0603J431CS, RCS0603J432CS, RCS0603J433CS, RCS0603J434CS, RCS0603J435CS, RCS0603J471CS, RCS0603J473CS, RCS0603J474CS.
Kopen Rohm Semiconductor MCR10EZPJ910 bij ons, bespaar tijd en geld.