| Fabrikant Onderdeelnummer | MCR18ERTF3301 |
|---|---|
| Fabrikant | Rohm Semiconductor |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 175310 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 3.3K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MCR18ERTF3301.pdf |
| Onderdeel nummer | MCR18ERTF3301 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Weerstand | 3.3 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MCR18ERTF3301 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MCR18ERTF3301, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MCR18ERTF3301, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MCR18ERTF3301, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Rohm Semiconductor alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Rohm Semiconductor en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals 2SCR542PFRAT100, 2SD1767T100Q, 2SB1561T100Q, ESR25JZPF1000, 2SCR554PT100, 2SAR542PFRAT100, 2SAR552PT100, 2SCR552PT100, 2SAR543RTL, 2SB1427T100E AF0603FR-073RL, AF0603FR-075R1L, AF0603FR-077R5L, RT0402FRE07102KL, RT0402FRE07113KL, CR0805-FX-4702ELF, RCA12061R00JNEA, RCA12061K00JNEA, RCA120610K0JNEA, AA0603FR-0710ML.
Kopen Rohm Semiconductor MCR18ERTF3301 bij ons, bespaar tijd en geld.