| Fabrikant Onderdeelnummer | MCR18ERTF8450 |
|---|---|
| Fabrikant | Rohm Semiconductor |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 76420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 845 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MCR18ERTF8450.pdf |
| Onderdeel nummer | MCR18ERTF8450 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Weerstand | 845 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MCR18ERTF8450 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MCR18ERTF8450, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MCR18ERTF8450, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MCR18ERTF8450, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Rohm Semiconductor alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Rohm Semiconductor en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TRR03EZPF6812, TRR03EZPF8062, BD2066FJ-E2, BD2062FJ-E2, TRR03EZPF8200, TRR03EZPF86R6, TRR03EZPF9761, TRR03EZPF24R9, KTR10EZPF1023, KTR10EZPF1183 RNCF0603DTE26K1, RNCF0603DTE26K7, RNCF0603DTE27K0, RNCF0603DTE27K4, RNCF0603DTE28K0, RNCF0603DTE28K7, RNCF0603DTE29K4, RNCF0603DTE30K0, RNCF0603DTE31K6, RNCF0603DTE32K4.
Kopen Rohm Semiconductor MCR18ERTF8450 bij ons, bespaar tijd en geld.