| Fabrikant Onderdeelnummer | MCS04020C7680FE000 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Beyschlag |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 36520 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 768 OHM 1% 1/10W 0402 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MCS04020C7680FE000.pdf |
| Onderdeel nummer | MCS04020C7680FE000 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 768 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0402 (1005 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0402 |
| Grootte / afmeting | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.015" (0.37mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MCS04020C7680FE000 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MCS04020C7680FE000, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MCS04020C7680FE000, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MCS04020C7680FE000, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Beyschlag alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Beyschlag en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals K101M10X7RH5UH5, K101M10X7RH5UL2, K102M10X7RH53H5, K102M10X7RH53L2, K102M10X7RH5TH5, K102M10X7RH5TL2, K102M10X7RH5UL2, K121K10X7RH53H5, K121K10X7RH53L2, K121K10X7RH5TH5 RNCF0805DTE2K05, RNCF0805DTE2K10, RNCF0805DTE2K15, RNCF0805DTE2K20, RNCF0805DTE2K21, RNCF0805DTE2K26, RNCF0805DTE2K32, RNCF0805DTE2K43, RNCF0805DTE2K50, RNCF0805DTE2K67.
Kopen Vishay Beyschlag MCS04020C7680FE000 bij ons, bespaar tijd en geld.