| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF12FTC10K0 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 91460 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 10K OHM 1% 1/2W MELF 0207 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF12FTC10K0.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF12FTC10K0 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | MELF, 0207 |
| Apparaatpakket leverancier | 0207 |
| Grootte / afmeting | 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF12FTC10K0 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF12FTC10K0, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF12FTC10K0, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF12FTC10K0, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF0201FT5K23, RMCF0201FT73K2, RMCF0201FT2K80, RMCF0402FT4M30, RMCF0402FT30K0, RMCF0402FT1R24, RMCF0201FT976R, RMCF0201JT220R, RMCF0201FT80K6, RMCF0402FT45R3 RMCF0402FT590K, RMCF0603FT340R, RC2012F78R7CS, RMCF0603FT316R, CRCW06039M09FKEAC, RC1206FR-0712K4L, CRCW060329R4FKEA, MCR03ERTJ394, RMCF1206FG1M00, AC0402FR-0712K7L.
Kopen Stackpole Electronics Inc. MLF12FTC10K0 bij ons, bespaar tijd en geld.