| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF12FTC1K00 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 99750 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 1K OHM 1% 1/2W MELF 0207 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF12FTC1K00.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF12FTC1K00 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 1 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | MELF, 0207 |
| Apparaatpakket leverancier | 0207 |
| Grootte / afmeting | 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF12FTC1K00 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF12FTC1K00, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF12FTC1K00, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF12FTC1K00, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0805DKE1K37, RNCF0805DKE1K40, RNCF0805DKE1K43, RNCF0805DKE1K47, RNCF0805DKE1K50, RNCF0805DKE1K54, RNCF0805DKE1K58, RNCF0805DKE1K60, RNCF0805DKE1K62, RNCF0805DKE1K65 RC0805FR-071M13L, CRG0402ZR, MCR03ERTF1204, RC0805FR-07464RL, RC1206FR-071K43L, RC3216F755CS, CRCW120625R5FKEA, RC1005F910CS, MCR10ERTJ151, RC0201FR-071K4L.
Kopen Stackpole Electronics Inc. MLF12FTC1K00 bij ons, bespaar tijd en geld.