| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF14FTC5K62 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 69560 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 5.62K OHM 1% 1/4W MELF 0204 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF14FTC5K62.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF14FTC5K62 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 5.62 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | MELF, 0204 |
| Apparaatpakket leverancier | 0204 |
| Grootte / afmeting | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF14FTC5K62 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF14FTC5K62, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF14FTC5K62, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF14FTC5K62, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0805DTC63R4, RNCF0805DTC64R9, RNCF0805DTC66R5, RNCF0805DTC68R1, RNCF0805DTC69R8, RNCF0805DTC71R5, RNCF0805DTC73R2, RNCF0805DTC76R8, RNCF0805DTC78R7, RNCF0805DTC80R6 RMCF0805FT1K33, RC1206FR-0754K9L, RMCF0402JT1K20, CR0603-JW-474ELF, RMCF0402FT61K9, CRCW12063R90JNEA, CRCW060366K5FKEA, RC0805FR-07374RL, CRCW060316K0FKEA, CR0603-JW-121ELF.
Kopen Stackpole Electronics Inc. MLF14FTC5K62 bij ons, bespaar tijd en geld.