| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF14FTC6K81 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 161780 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 6.81K OHM 1% 1/4W MELF 0204 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF14FTC6K81.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF14FTC6K81 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 6.81 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | MELF, 0204 |
| Apparaatpakket leverancier | 0204 |
| Grootte / afmeting | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF14FTC6K81 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF14FTC6K81, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF14FTC6K81, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF14FTC6K81, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals HVCB0805FDD499K, HVCB2512FDD20M0, HVCB1206FDD6K80, HVCB2512KDD50M0, HVCB2512FDC250M, HVCB2512FDC500M, HVCB1206FDC5M60, HVCB0805FDC30M0, HVCB0805FDC2M21, HVCB0805FDC100K ERJ-PB3B2742V, ERJ-PB3B7682V, ERJ-PB3B2101V, ERJ-PB3B7322V, ERJ-PB6D4992V, ERJ-PB3B3161V, ERJ-PB6D2551V, ERJ-6DQJ2R7V, ERJ-PB6D3002V, ERJ-PB3B3002V.
Kopen Stackpole Electronics Inc. MLF14FTC6K81 bij ons, bespaar tijd en geld.