| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF14FTD500K |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 55490 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 500K OHM 1% 1/4W MELF 0204 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF14FTD500K.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF14FTD500K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 500 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | MELF, 0204 |
| Apparaatpakket leverancier | 0204 |
| Grootte / afmeting | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF14FTD500K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF14FTD500K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF14FTD500K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF14FTD500K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF1206FT9K31, RMCF1206FT1M87, RMCF0402FT560R, RMCF0402FT340K, RMCF1206JG2M00, RMCF0603FT3M83, RMCF0201FT60R4, RMCF0805FT487K, RMCF0201JT330R, RMCF0402FT140R KTR18EZPF54R9, KTR18EZPF5620, KTR18EZPF5621, KTR18EZPF56R0, KTR18EZPF56R2, KTR18EZPF5762, KTR18EZPF57R6, KTR18EZPF5900, KTR18EZPF5902, KTR18EZPF59R0.
Kopen Stackpole Electronics Inc. MLF14FTD500K bij ons, bespaar tijd en geld.