| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF1608DR10KTD25 |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 22560 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF1608DR10KTD25.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF1608DR10KTD25 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 100nH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 200mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 350 mOhm Max |
| Q @ Freq | 15 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 450MHz |
| ratings | AEC-Q200 |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 (1608 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF1608DR10KTD25 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF1608DR10KTD25, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF1608DR10KTD25, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF1608DR10KTD25, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CGA3E1X8R1E334K080AD, C1005X7S0J225M050BC, FK28C0G1H103J, CGA5C4C0G2J271J060AA, CGA4F4C0G2W152J085AA, C1005JB1A225K050BC, CGA3E3X5R1V684M080AB, CGA3E3X7R1E474K080AD, CGJ4C2C0G2A331J060AA, CGA3E3X7R1E334K080AD NR3010T100M, PA4335.331NLT, PA4335.682NLT, NRS4018T680MDGJV, PA4335.222YNLT, SRN4012T-1R5M, PA4334.563NLT, SRN4012T-220M, PA4334.473NLT, PA4334.392NLT.
Kopen TDK Corporation MLF1608DR10KTD25 bij ons, bespaar tijd en geld.