| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF1608DR10MTA00 |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 167430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF1608DR10MTA00.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF1608DR10MTA00 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 100nH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 200mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 350 mOhm Max |
| Q @ Freq | 15 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 450MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 (1608 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF1608DR10MTA00 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF1608DR10MTA00, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF1608DR10MTA00, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF1608DR10MTA00, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals C1608CH1H152K080AA, C1608X7S2A473M080AB, CGA3E2C0G1H121J080AD, C2012X6S1E105M085AB, C1608C0G1H122K080AA, CGA4C2C0G1H122J060AA, C0603X6S0G474M030BC, C2012X7R2E102K085AA, CGA3E2C0G1H6R8D080AD, CGA3E2NP02A560J080AA AISC-0402HP-2N2B-T, LQM18PN1R0NC0L, AISC-0402HP-15NJ-T, MLG0603Q2N0S, AIML-1206-120K-T, LQM18PN1R8NC0L, AISC-1008-R018J-T, AIML-1206-330K-T, AIML-1206-1R5K-T, AISC-0805-R012G-T.
Kopen TDK Corporation MLF1608DR10MTA00 bij ons, bespaar tijd en geld.