| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF2012C680M |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 39560 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 68UH 2MA 2.9 OHM SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF2012C680M.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF2012C680M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 68µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 2mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 2.9 Ohm Max |
| Q @ Freq | 25 @ 1MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 9MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF2012C680M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF2012C680M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF2012C680M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF2012C680M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CGJ3E2X7R1C474K080AA, CGA4J2NP02A392J125AA, C3216X7R2J102K115AE, C2012X7R1A155K, CGA4J2X8R1E224K125AD, C2012JB1H474M125AB, C2012C0G2A333K125AC, C2012C0G2A153J085AC, CGJ4C2C0G2A561J060AA, CKG57KX7R1E106K335JH BRL2012T101M, LQH32MN391J23L, NLV25T-1R8J-EFD, LQH32MN1R5K23L, LQH32MN470J23L, LQH32CN100K23L, NLV32T-R39J-EFD, ASPI-0428S-2R7M-T, ASPI-0428S-3R9M-T, ASPI-0428S-1R2M-T.
Kopen TDK Corporation MLF2012C680M bij ons, bespaar tijd en geld.