| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF2012C820M |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 95440 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 82UH 2MA 3 OHM SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF2012C820M.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF2012C820M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 82µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 2mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 3 Ohm Max |
| Q @ Freq | 25 @ 1MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 8MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF2012C820M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF2012C820M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF2012C820M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF2012C820M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals C2012CH2W471J060AA, C2012CH2A562J125AA, C2012JB1E225M125AC, CEU3E2X7R2A102M080AE, CEU3E2X7R1H103M080AE, CEU3E2X7R1H223M080AE, CEU3E2X7R1H472M080AE, CEU3E2X7R1H473M080AE, CEU3E2X7R2A222M080AE, C0510X6S0G104M030BC AISC-0805F-470J-T, AISC-0603HP-6N8J-T, BRL2515T1R0M, BRL2515T2R2M, AISC-0603HP-3N9B-T, AISC-0603HP-4N7B-T, AISC-0603HP-8N7J-T, AISC-0603HP-R22J-T, CB2518T4R7MRV, LQH32DN330K53L.
Kopen TDK Corporation MLF2012C820M bij ons, bespaar tijd en geld.