| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF2012DR22M |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 38100 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 220NH 250MA 300 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF2012DR22M.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF2012DR22M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 220nH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 250mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 300 mOhm Max |
| Q @ Freq | 20 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 250MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF2012DR22M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF2012DR22M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF2012DR22M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF2012DR22M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CGA5F4C0G2J472J085AA, C1608X5R1A685K080AC, C1608JB1A106K080AC, C3216C0G2A103J115AA, C1608X5R1A226M080AC, C1608JB1A226M080AC, CGA5L4C0G2J103J160AA, C2012X7R1H105K125AE, C3216X7R2A334K130AA, C2012X7S2A105M125AE PE-1008CL121KTT, PE-1008CL270JTG, PE-1008CL270JTT, PE-1008CL270KTG, PE-1008CL270KTT, PE-1008CL471FTT, PE-1008CL471GTT, PE-1008CL471JTT, PE-1008CL471KTT, PE-1008CL560JTG.
Kopen TDK Corporation MLF2012DR22M bij ons, bespaar tijd en geld.