| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF2012DR47M |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 150180 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 470NH 200MA 500 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF2012DR47M.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF2012DR47M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 470nH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 200mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 500 mOhm Max |
| Q @ Freq | 25 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 160MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF2012DR47M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF2012DR47M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF2012DR47M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF2012DR47M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals C3225CH2J392K125AA, C3225C0G2J392K125AA, C3225C0G2J472K160AA, C3216C0G2W153K160AA, C3216CH2W153K160AA, C3216X5R1H335M160AB, C3216JB1H335K160AB, C3216JB1H335M160AB, C3216X6S1H335K160AB, C3216X6S1H335M160AB AIRD-03-181K, AIRD-03-471K, AIRD-03-821K, AIRD-03-221K, AIRD-03-391K, SH50C-3.0-47, AIRD-03-560K, SH50C-2.0-150, S34591, AIRD-03-332K.
Kopen TDK Corporation MLF2012DR47M bij ons, bespaar tijd en geld.