| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF2012DR47MT |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 14860 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 470NH 200MA 500 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF2012DR47MT.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF2012DR47MT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Not For New Designs |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 470nH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 200mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 500 mOhm Max |
| Q @ Freq | 25 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 160MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF2012DR47MT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF2012DR47MT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF2012DR47MT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF2012DR47MT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals C3216X8R1C335M160AB, C3216CH2W153J160AA, C3225X7S3A472M160AA, CGA5H3NP02E103J115AA, CGJ5H2C0G2A682J115AA, CGA5L3X8R1C335M160AB, CGA5L3X8R1C475M160AB, C3216X8R1C335K160AE, C3216CH2E223J160AA, CGA5L3C0G2E153J160AA AISC-0603-R0075G-T, AISC-0603-R015G-T, AISC-0603-R082G-T, AISC-0603-R11G-T, AISC-0603-R27G-T, AISC-0603-R39G-T, CW252016-R22J, CW252016-R27J, CW252016-R68J, CW252016-15NK.
Kopen TDK Corporation MLF2012DR47MT bij ons, bespaar tijd en geld.