| Fabrikant Onderdeelnummer | MMF-25FRE14R |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 56420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 1% 1/4W MELF |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MMF-25FRE14R.pdf |
| Onderdeel nummer | MMF-25FRE14R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 14 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Metal Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | MELF, 0207 |
| Apparaatpakket leverancier | MELF |
| Grootte / afmeting | 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MMF-25FRE14R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MMF-25FRE14R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MMF-25FRE14R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MMF-25FRE14R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals AT0402DRE072K32L, AT0402DRE072K37L, AT0402DRE072K43L, AT0402DRE072K49L, AT0402DRE072K4L, AT0402DRE072K55L, AT0402DRE072K61L, AT0402DRE072K67L, AT0402DRE072K71L, AT0402DRE072K74L RMCS1206FT22R6, RMCS1206FT23R7, RMCS1206FT24R9, RMCS1206FT26R1, RMCS1206FT30R1, RMCS1206FT33R2, RMCS1206FT36R5, RMCS1206FT38R3, RMCS1206FT40R2, RMCS1206FT42R2.
Kopen Yageo MMF-25FRE14R bij ons, bespaar tijd en geld.