| Fabrikant Onderdeelnummer | MMF204BRC10K5 |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 173790 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 0.1% 0.4W MELF |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MMF204BRC10K5.pdf |
| Onderdeel nummer | MMF204BRC10K5 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10.5 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.4W |
| Samenstelling | Metal Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±15ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | MELF, 0204 |
| Apparaatpakket leverancier | MELF |
| Grootte / afmeting | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MMF204BRC10K5 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MMF204BRC10K5, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MMF204BRC10K5, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MMF204BRC10K5, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals MMF207FRE71R5, MMF207FRE732K, MMF207FRE732R, MMF207FRE73K2, MMF207FRE73R2, MMF207FRE750K, MMF207FRE750R, MMF207FRE75K, MMF207FRE75R, MMF207FRE768K ERJ-3EKF76R8V, RMCF0402FT280R, CRCW04022R26FKED, RMCF0805FT10K7, RMCF0402FT86R6, RMCF0805FT1K60, CRCW040243K0JNED, MCR03ERTF69R8, ERJ-1GNJ153C, ERJ-1GEF6800C.
Kopen Yageo MMF204BRC10K5 bij ons, bespaar tijd en geld.