| Fabrikant Onderdeelnummer | MMF204BRC187R |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 74500 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 0.1% 0.4W MELF |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MMF204BRC187R.pdf |
| Onderdeel nummer | MMF204BRC187R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 187 Ohms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.4W |
| Samenstelling | Metal Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±15ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | MELF, 0204 |
| Apparaatpakket leverancier | MELF |
| Grootte / afmeting | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MMF204BRC187R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MMF204BRC187R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MMF204BRC187R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MMF204BRC187R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CC1210ZKY5V8BB106, CC1206JKX7R8BB105, CC1210KKX7RCBB472, CC0201DRNPO9BN8R2, CC0402BRNPO9BN7R5, CC0603JRNPO0BN820, CC0805JRX7R0BB102, CC1206JRNPO0BN220, CC0805ZKY5V7BB475, CC0805KKX5R6BB225 RT0805DRE074K32L, RT0805DRE074K3L, RT0805DRE074K42L, RT0805DRE074K87L, RT0805DRE07510KL, RT0805DRE07511KL, RT0805DRE0751K1L, RT0805DRE07523KL, RT0805DRE07523RL, RT0805DRE0752K3L.
Kopen Yageo MMF204BRC187R bij ons, bespaar tijd en geld.