| Fabrikant Onderdeelnummer | MPR5AD |
|---|---|
| Fabrikant | Bivar Inc. |
| product categorie | Paneelindicatoren, waakvlammen |
| beschikbare kwaliteit | 14970 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | PNL MNT W/ WIRE 605NM 25MCD AMBR |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MPR5AD.pdf |
| Onderdeel nummer | MPR5AD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | LED |
| Lampkleur | Amber |
| Lenskleur | Amber |
| Lenstransparantie | Diffused |
| ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Spanning | 2V |
| Actueel | 30mA |
| Paneelknipselvorm | Round |
| Panel Cutout Dimensions | 0.32" (8.13mm) |
| Lensstijl / grootte | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Millicandela-beoordeling | 25mcd |
| Golflengte - Piek | 605nm |
| Kijk hoek | 40° |
| Beëindigingsstijl | - |
| Beschermingsgraad | - |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MPR5AD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MPR5AD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MPR5AD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MPR5AD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bivar Inc. alle reeksen Paneelindicatoren, waakvlammen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bivar Inc. en Paneelindicatoren, waakvlammen van ons. Zoals 5SBC-F, R7PGD, R7BC, R7BC-R/Y, R7BC-Y/G, SM1210BC-UR/UB, SM1206UBWC, 5XRC8.515, 5XRC8.515F, 3BC-A/G 44-NWO15H-NAO, 44-NWO15H-NWO, 44-NWO24H-CAO, 44-NWO24H-CWO, 44-NWO24H-NAO, 44-NWO24H-NWO, 44-NWO28H-CAO, 44-NWO28H-CWO, 44-NWO28H-NAO, 44-NWO28H-NWO.
Kopen Bivar Inc. MPR5AD bij ons, bespaar tijd en geld.