| Fabrikant Onderdeelnummer | MPR5AT |
|---|---|
| Fabrikant | Bivar Inc. |
| product categorie | Paneelindicatoren, waakvlammen |
| beschikbare kwaliteit | 54630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | PNL MNT W/ WIRE 605NM 40MCD AMBR |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MPR5AT.pdf |
| Onderdeel nummer | MPR5AT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | LED |
| Lampkleur | Amber |
| Lenskleur | Amber |
| Lenstransparantie | Clear |
| ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Spanning | 2V |
| Actueel | 30mA |
| Paneelknipselvorm | Round |
| Panel Cutout Dimensions | 0.32" (8.13mm) |
| Lensstijl / grootte | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Millicandela-beoordeling | 40mcd |
| Golflengte - Piek | 605nm |
| Kijk hoek | 35° |
| Beëindigingsstijl | - |
| Beschermingsgraad | - |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MPR5AT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MPR5AT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MPR5AT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MPR5AT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bivar Inc. alle reeksen Paneelindicatoren, waakvlammen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bivar Inc. en Paneelindicatoren, waakvlammen van ons. Zoals 3SYC-201, 3SYD, 3UOC, 3URC, 3UTC, 3UUYC, 3UWC-0.6K, 3YC-201, 3YC12V, 3YD-201 56W-BCR24H-CRO, 905W-BCR24H-O, 91W-BCR24H-CRO, 94W-BCR24H-CRO, 961W-BCA28H-CA9, 96W-BCA24H-CAO, 96W-BCG24H-CGO, 96W-BCR24H-CRO, PMRL125-NWG120, PMRL200-NWG120.
Kopen Bivar Inc. MPR5AT bij ons, bespaar tijd en geld.