| Fabrikant Onderdeelnummer | MPR5BWC |
|---|---|
| Fabrikant | Bivar Inc. |
| product categorie | Paneelindicatoren, waakvlammen |
| beschikbare kwaliteit | 77770 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | PNL MNT W/ WIRE 430NM 25MCD BLUE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MPR5BWC.pdf |
| Onderdeel nummer | MPR5BWC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | LED |
| Lampkleur | Blue |
| Lenskleur | Colorless |
| Lenstransparantie | Clear |
| ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Spanning | 4V |
| Actueel | 25mA |
| Paneelknipselvorm | Round |
| Panel Cutout Dimensions | 0.32" (8.13mm) |
| Lensstijl / grootte | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Millicandela-beoordeling | 30mcd |
| Golflengte - Piek | 430nm |
| Kijk hoek | 25° |
| Beëindigingsstijl | - |
| Beschermingsgraad | - |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MPR5BWC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MPR5BWC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MPR5BWC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MPR5BWC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bivar Inc. alle reeksen Paneelindicatoren, waakvlammen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bivar Inc. en Paneelindicatoren, waakvlammen van ons. Zoals SM1206UV-395-IL, SM0603UV-390, UV5TZ-400-15, UV5TZ-400-30, UV3TZ-400-15, UV5TZ-395-15, UV3TZ-390-30, UV5TZ-390-30, 5IRC-940, 5IRC-940-F C46-NWO24H-NWO, C46-NWO28H-CAO, C46-NWO28H-CWO, C46-NWO28H-NAO, C46-NWO28H-NWO, C46-NWO5H-CAO, C46-NWO5H-CWO, C46-NWO5H-NAO, C46-NWO5H-NWO, C46-NWR12H-CRO.
Kopen Bivar Inc. MPR5BWC bij ons, bespaar tijd en geld.