| Fabrikant Onderdeelnummer | OA101K |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 70850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 100 OHM 1W 10% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OA101K.pdf |
| Onderdeel nummer | OA101K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 100 Ohms |
| Tolerantie | ±10% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.236" Dia x 0.591" L (6.00mm x 15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OA101K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OA101K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OA101K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OA101K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals AP101 560R J, AP101 12R J, AP101 47R J, MOX-1-121007JE, TAH20PR510JE, B20J20K, TCH35PR330JE, 650FPR005E, TA025PW5R10JE, TA025PW20R0JE MF0207FRE52-73K2, MF0207FRE52-73R2, MF0207FRE52-750K, MF0207FRE52-750R, MF0207FRE52-75K, MF0207FRE52-75R, MF0207FRE52-768K, MF0207FRE52-768R, MF0207FRE52-76K8, MF0207FRE52-76R8.
Kopen Ohmite OA101K bij ons, bespaar tijd en geld.