| Fabrikant Onderdeelnummer | OA122K |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 458540 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 1.2K OHM 1W 10% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OA122K.pdf |
| Onderdeel nummer | OA122K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 1.2 kOhms |
| Tolerantie | ±10% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.236" Dia x 0.591" L (6.00mm x 15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OA122K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OA122K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OA122K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OA122K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals B20J250, MOX-400231005FE, B20J3K0, MOX1125231006JE, 13FPR050E, B20J25KE, AP101 R2 J, AP101 1K5 J, AP101 100R J, AP101 5R6 J MRA-121K000FE12, MP930-0.33-1%, MP930-0.40-1%, MP930-2.50-1%, SM108035007FE, SM108032007FE, MOX-750231006JE, ROX0752M00FKEL, MOX200001007JE, MPR20C15KJ.
Kopen Ohmite OA122K bij ons, bespaar tijd en geld.