| Fabrikant Onderdeelnummer | OA184K |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 197580 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 180K OHM 1W 10% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OA184K.pdf |
| Onderdeel nummer | OA184K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 180 kOhms |
| Tolerantie | ±10% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.236" Dia x 0.591" L (6.00mm x 15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OA184K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OA184K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OA184K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OA184K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals OL6855E-R52, OL68G5E-R52, OL7505E-R52, OL7515E-R52, OL7525E-R52, OL7535E-R52, OL7545E-R52, OL7555E-R52, OL75G5E-R52, OL8205E-R52 MFR1WSFRF52-42K2, MFR1WSFRF52-42R2, MFR1WSFRF52-430K, MFR1WSFRF52-430R, MFR1WSFRF52-432K, MFR1WSFRF52-432R, MFR1WSFRF52-43K, MFR1WSFRF52-43K2, MFR1WSFRF52-43R, MFR1WSFRF52-43R2.
Kopen Ohmite OA184K bij ons, bespaar tijd en geld.