| Fabrikant Onderdeelnummer | OA223K |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 61140 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 22K OHM 1W 10% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OA223K.pdf |
| Onderdeel nummer | OA223K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 22 kOhms |
| Tolerantie | ±10% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.236" Dia x 0.591" L (6.00mm x 15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OA223K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OA223K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OA223K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OA223K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MJ3012FE-R52, MJ3013FE-R52, MJ30R1FE-R52, MJ3240FE-R52, MJ3241FE-R52, MJ3320FE-R52, MJ3321FE-R52, MJ3420FE-R52, MJ3572FE-R52, MJ3652FE-R52 RNF14JTD2M70, RNF14JTD3M60, RNF14JTD3M90, RNF14JTD3M00, RNF14JTD4M30, RNF14JTD4M70, RNF14JTD5M10, CFR50J1M2, CFR50J1M5, CFR50J3R9.
Kopen Ohmite OA223K bij ons, bespaar tijd en geld.