| Fabrikant Onderdeelnummer | OA390K |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 140940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 39 OHM 1W 10% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OA390K.pdf |
| Onderdeel nummer | OA390K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 39 Ohms |
| Tolerantie | ±10% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.236" Dia x 0.591" L (6.00mm x 15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OA390K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OA390K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OA390K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OA390K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals TNP10SC100RFE, TNP10SA1R00FE, 20J15KE, 20J20KE, 20J25KE, 20J30KE, 20J50KE, SM104031007JE, SM102035005FE, SM102031006FE MBA02040C9530FCT00, MBA02040C9531FCT00, MBA02040C9532FCT00, MBA02040C9533FCT00, MBA02040C9760FCT00, MBA02040C9761FCT00, MBA02040C9762FCT00, MBA02040C9763FCT00, MFR-25JR-52-0R1, MFR-25JR-52-0R11.
Kopen Ohmite OA390K bij ons, bespaar tijd en geld.