| Fabrikant Onderdeelnummer | OD-100 |
|---|---|
| Fabrikant | Opto Diode Corp |
| product categorie | Infrarood, UV, zichtbare emitters |
| beschikbare kwaliteit | 199650 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | EMITTER IR 880NM 500MA TO-39 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD-100.pdf |
| Onderdeel nummer | OD-100 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Infrared (IR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 500mA |
| Stralende intensiteit (Ie) Min @ If | 60mW/sr @ 500mA |
| Golflengte | 880nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.65V |
| Kijk hoek | 110° |
| oriëntering | Top View |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 100°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-205AD, TO-39-3 Metal Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD-100 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD-100, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD-100, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD-100, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Opto Diode Corp alle reeksen Infrarood, UV, zichtbare emitters componenten. U kunt ook andere delen kopen van Opto Diode Corp en Infrarood, UV, zichtbare emitters van ons. Zoals ODD-12WB, ODD-42WB, ODD-15W, ODD-5WBISOL, AXUV100AL, ODD-1W, ODD-5W, UVG100, ODD-12W, ODA-6W-500M QBLP613-IR1, QBLP651-IR1, QBLP650-IR1, QBLP670-IR1, QBLP630-IR2, EAISV3024A0, HIR16-213C/L423/TR8, QBLP653-IR1, QBLP653B-IR1, QBLP670-IR3.
Kopen Opto Diode Corp OD-100 bij ons, bespaar tijd en geld.