| Fabrikant Onderdeelnummer | OD220J |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 73330 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 22 OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD220J.pdf |
| Onderdeel nummer | OD220J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 22 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD220J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD220J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD220J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD220J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals TEH100M10R0FE, TEH100M25R0FE, TEH100M50R0FE, TEH100M7R50FE, MOX-2N-131004FE, MOX91021005FVE, TEH100MR500JE, MOX200001007FE, CS3FR003E, CS3FR010E MRS25000C1159FRP00, MRS25000C1183FRP00, MRS25000C1749FRP00, MRS25000C1963FRP00, MRS25000C2612FRP00, MRS25000C2940FRP00, MRS25000C5769FRP00, MRS25000C8879FRP00, MRS25000C9533FRP00, MRS25000C1071FRP00.
Kopen Ohmite OD220J bij ons, bespaar tijd en geld.