| Fabrikant Onderdeelnummer | OD221J |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 187360 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 220 OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD221J.pdf |
| Onderdeel nummer | OD221J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 220 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD221J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD221J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD221J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD221J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MOX97021005FVE, AS25J1R00ET, AS25J1000ET, AS25J1001ET, AS25J1002ET, AS25J1003ET, AS25J1004ET, AS25J10R0ET, WHE10RFET, WHE5K0FET MBA02040C1401FCT00, MBA02040C1402FCT00, MBA02040C1403FCT00, MBA02040C1430FCT00, MBA02040C1431FCT00, MBA02040C1432FCT00, MBA02040C1433FCT00, MBA02040C1470FCT00, MBA02040C1471FCT00, MBA02040C1472FCT00.
Kopen Ohmite OD221J bij ons, bespaar tijd en geld.