| Fabrikant Onderdeelnummer | OD273J |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 131120 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 27K OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD273J.pdf |
| Onderdeel nummer | OD273J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 27 kOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD273J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD273J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD273J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD273J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MK25R5FE-R52, MK2673FE-R52, MK26R1FE-R52, MK26R7FE-R52, MK2741FE-R52, MK2801FE-R52, MK2802FE-R52, MK2803FE-R52, MK3010FE-R52, MK3011FE-R52 MFR25SDRF52-232K, MFR25SDRF52-232R, MFR25SDRF52-237K, MFR25SDRF52-237R, MFR25SDRF52-23K2, MFR25SDRF52-23K7, MFR25SDRF52-23R2, MFR25SDRF52-23R7, MFR25SDRF52-240K, MFR25SDRF52-240R.
Kopen Ohmite OD273J bij ons, bespaar tijd en geld.