| Fabrikant Onderdeelnummer | OD331J |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 88900 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 330 OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD331J.pdf |
| Onderdeel nummer | OD331J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 330 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD331J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD331J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD331J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD331J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MOX-2N-131505FE, MOX-2N-131007JE, TEH100MR075JE, MOX-3N-135005FE, CS5DR004E, MOX-3N-131005FE, MOX-3N-132505FE, MOX-3N-131006FE, MOX-4N-131007JE, MOX-4N-131005FE RNMF12FTD78R7, RNMF12FTD8K06, RNMF12FTD82R5, RNMF12FTD82K5, RNMF12FTD825R, RNMF12FTD88R7, RNMF12FTD9K09, RNMF12FTD953K, RNMF12FTD97R6, RNMF12FTD976K.
Kopen Ohmite OD331J bij ons, bespaar tijd en geld.