| Fabrikant Onderdeelnummer | OD820J |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 60670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 82 OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD820J.pdf |
| Onderdeel nummer | OD820J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 82 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD820J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD820J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD820J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD820J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals B12J15KE, TA810PW2R00JE, TA810PW1R00JE, B20J250E, 95J3K0E, 93J10K, 95J2K5, MOX1125231007JE, B20J1R0, B20J2R0 MFR-25FBF52-1M24, MFR-25FBF52-1M27, MFR-25FBF52-1M3, MFR-25FBF52-1M33, MFR-25FBF52-1M37, MFR-25FBF52-1M4, MFR-25FBF52-1M43, MFR-25FBF52-1M47, MFR-25FBF52-1M5, MFR-25FBF52-1M54.
Kopen Ohmite OD820J bij ons, bespaar tijd en geld.