| Fabrikant Onderdeelnummer | OP132 |
|---|---|
| Fabrikant | TT Electronics/Optek Technology |
| product categorie | Infrarood, UV, zichtbare emitters |
| beschikbare kwaliteit | 120340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | EMITTER IR 935NM 100MA TO-46 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OP132.pdf |
| Onderdeel nummer | OP132 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Infrared (IR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Stralende intensiteit (Ie) Min @ If | 4mW/cm² @ 100mA |
| Golflengte | 935nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.75V |
| Kijk hoek | 18° |
| oriëntering | Top View |
| Bedrijfstemperatuur | -65°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-46-2 Lens Top Metal Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OP132 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OP132, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OP132, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OP132, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TT Electronics/Optek Technology alle reeksen Infrarood, UV, zichtbare emitters componenten. U kunt ook andere delen kopen van TT Electronics/Optek Technology en Infrarood, UV, zichtbare emitters van ons. Zoals OPB963N51, OPB970T11, OPB910L55, OPB481L11Z, OPB901L55, OPB990T55Z, OPB991L55Z, OPB991L51Z, OPB993T51Z, OPB992T51Z LTE-R38386S-ZF-U, SFH 4717AS A01, SFH 4787S, IN-3531SCUV-U70, 15435385AA350, 15435385A9050, TSTA7100, TSTS7300, TSTS7500, ELM-4001.
Kopen TT Electronics/Optek Technology OP132 bij ons, bespaar tijd en geld.