| Fabrikant Onderdeelnummer | OP145D |
|---|---|
| Fabrikant | TT Electronics/Optek Technology |
| product categorie | Infrarood, UV, zichtbare emitters |
| beschikbare kwaliteit | 463011 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | EMITTER IR 935NM 50MA RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OP145D.pdf |
| Onderdeel nummer | OP145D |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Infrared (IR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Stralende intensiteit (Ie) Min @ If | 0.1mW/cm² @ 20mA |
| Golflengte | 935nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.6V |
| Kijk hoek | 40° |
| oriëntering | Side View |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OP145D |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OP145D, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OP145D, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OP145D, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TT Electronics/Optek Technology alle reeksen Infrarood, UV, zichtbare emitters componenten. U kunt ook andere delen kopen van TT Electronics/Optek Technology en Infrarood, UV, zichtbare emitters van ons. Zoals OPB773TZ, OPB720B-30VZ, OPB720A-30VZ, OPI127, OPID804DTU, OPI110C, OPI1264C, OPI1264B, 3C92C, 4N49U SST-10-IR-B130-K850-00, VSLY5850, L1IZ-0850000000000, MTE6066N3-UR, SFH 4775S, L1I0-0850060000000, L1I0-0850090000000, L1I0-0850150000000, SFH 4726S, QBHP684U-IRU.
Kopen TT Electronics/Optek Technology OP145D bij ons, bespaar tijd en geld.