| Fabrikant Onderdeelnummer | OP235W |
|---|---|
| Fabrikant | TT Electronics/Optek Technology |
| product categorie | Infrarood, UV, zichtbare emitters |
| beschikbare kwaliteit | 107100 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | EMITTER IR 850NM 100MA TO46 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OP235W.pdf |
| Onderdeel nummer | OP235W |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Infrared (IR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Stralende intensiteit (Ie) Min @ If | - |
| Golflengte | 850nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Kijk hoek | 50° |
| oriëntering | Top View |
| Bedrijfstemperatuur | -65°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-46-2 Metal Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OP235W |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OP235W, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OP235W, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OP235W, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TT Electronics/Optek Technology alle reeksen Infrarood, UV, zichtbare emitters componenten. U kunt ook andere delen kopen van TT Electronics/Optek Technology en Infrarood, UV, zichtbare emitters van ons. Zoals JANTX4N47, JANTX4N48, HCC242, JANTX4N22A, JANTX4N23A, JANTX4N48A, 3N245TX, 3N262TX, JANTXV4N22, JANTXV4N23 RVXR-280-SM-073105, LZ1-U0UAP5-00U5, LZ1-10UV00-0100, LZ4-40UB00-00U8, RVXP4-280-SM-076232, CBM-120-UV-C31-L380-22, CBT-90-UV-C31-L400-22, OP224S, CBM-120-UV-C31-H365-22, AA3528AF3C.
Kopen TT Electronics/Optek Technology OP235W bij ons, bespaar tijd en geld.