| Fabrikant Onderdeelnummer | OP266AB |
|---|---|
| Fabrikant | TT Electronics/Optek Technology |
| product categorie | Infrarood, UV, zichtbare emitters |
| beschikbare kwaliteit | 461718 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | EMITTER IR 850NM 50MA RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OP266AB.pdf |
| Onderdeel nummer | OP266AB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Infrared (IR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Stralende intensiteit (Ie) Min @ If | 7.5mW/cm² @ 20mA |
| Golflengte | 850nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Kijk hoek | 18° |
| oriëntering | Top View |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OP266AB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OP266AB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OP266AB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OP266AB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TT Electronics/Optek Technology alle reeksen Infrarood, UV, zichtbare emitters componenten. U kunt ook andere delen kopen van TT Electronics/Optek Technology en Infrarood, UV, zichtbare emitters van ons. Zoals OPI1290-066, OPI1290-080, OPI128, OPI126, OPI127-032, OPB720A-12Z, OPB760T, OPB761N, OPB717Z, OPB771TZ VAOL-5GUV8T4, TSHG8200, TSHG8400, TSHG6200, TSFF5510, SST-10-IR-B130-K850-00, VSLY5850, L1IZ-0850000000000, MTE6066N3-UR, SFH 4775S.
Kopen TT Electronics/Optek Technology OP266AB bij ons, bespaar tijd en geld.