| Fabrikant Onderdeelnummer | OP292GSZ |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices Inc. |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 61290 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 4MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OP292GSZ.pdf |
| Onderdeel nummer | OP292GSZ |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 4 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 4MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 375nA |
| Voltage - Input Offset | 1mV |
| Huidige voorraad | 1mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 10.5mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 33 V, ±2.25 V ~ 16.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OP292GSZ |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OP292GSZ, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OP292GSZ, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OP292GSZ, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Analog Devices Inc. alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Analog Devices Inc. en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LTC3559EUD-1#PBF, LTC3559EUD#TRPBF, LTC4055EUF#TRPBF, LTC4055EUF-1#PBF, LTC4071EDDB#TRPBF, LTC4071EDDB#TRMPBF, LTC3559EUD-1#TRPBF, LTC4088EDE-1#TRPBF, LTC4001EUF-1#TRPBF, LTC3552EDHC-1#PBF OPA637AU, OPA627AP, OPA627AU, PA162DK, AD783JRZ, ISO122P, ISO122U, PGA207UA, AD8620BRZ, AD600JRZ.
Kopen Analog Devices Inc. OP292GSZ bij ons, bespaar tijd en geld.