| Fabrikant Onderdeelnummer | OP293FSZ |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices Inc. |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 140390 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 35KHZ RRO 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OP293FSZ.pdf |
| Onderdeel nummer | OP293FSZ |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.015 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 35kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 20nA |
| Voltage - Input Offset | 250µV |
| Huidige voorraad | 30µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 25mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 1.7 V ~ 36 V, ±0.85 V ~ 18 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OP293FSZ |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OP293FSZ, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OP293FSZ, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OP293FSZ, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Analog Devices Inc. alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Analog Devices Inc. en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LTC4050EMS-4.1#PBF, LT3650EDD-4.1#PBF, LT3650EMSE-8.2#PBF, LT3650EDD-8.2#PBF, LT1510CS8#PBF, LTC4121IUD#PBF, LT3650IMSE-4.1#PBF, LT1571EGN-5#PBF, LTC4120IUD-4.2#PBF, LTC4012IUF-3#PBF TLV2432ID, OPA2357AIDGST, INA155EA/250, TLC274BCD, EL5106IWZ-T7A, TLE2141IP, MCP669-E/ML, MAX4199EUA+, MCP6N16-100E/MF, TLV27L2IDGK.
Kopen Analog Devices Inc. OP293FSZ bij ons, bespaar tijd en geld.