| Fabrikant Onderdeelnummer | OP484ES |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices Inc. |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 198930 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 4.25MHZ RRO 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OP484ES.pdf |
| Onderdeel nummer | OP484ES |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 4 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 4.25MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 80nA |
| Voltage - Input Offset | 150µV |
| Huidige voorraad | 2.25mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 10mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 3 V ~ 36 V, ±1.5 V ~ 18 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OP484ES |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OP484ES, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OP484ES, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OP484ES, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Analog Devices Inc. alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Analog Devices Inc. en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals AD7812YRZ-REEL7, AD7476AYKSZ-REEL7, AD7829BRUZ-REEL, AD7825BRUZ-REEL7, AD7825BRZ-REEL, AD7476SRTZ-REEL7, LTC1854CG#TRPBF, LTC1408CUH-12#TRPBF, LTC2366IS6#TRMPBF, AD9215BRUZRL7-65 BD5291G-GTL, BU5281G-TR, BU7244F-E2, NCS2001SQ2T2G, LMV358IDRG4, TS461CDT, BU7271SG-TR, BU7266SFVM-TR, LMV342IDGKR, BU7265SG-TR.
Kopen Analog Devices Inc. OP484ES bij ons, bespaar tijd en geld.