| Fabrikant Onderdeelnummer | OP97FP |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices Inc. |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 118000 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 900KHZ 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OP97FP.pdf |
| Onderdeel nummer | OP97FP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 0.2 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | - |
| -3db bandbreedte | 900kHz |
| Current - Input Bias | 30pA |
| Voltage - Input Offset | 30µV |
| Huidige voorraad | 380µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | ±2 V ~ 20 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OP97FP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OP97FP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OP97FP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OP97FP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Analog Devices Inc. alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Analog Devices Inc. en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals AD677AD, AD9269BCPZ-65, AD677BD, AD7981HRMZ, AD9690BCPZ-1000, AD9625BBP-2.6, LTC2460CDD#PBF, LTC2472CDD#PBF, AD7276YUJZ-500RL7, LTC1197LCS8#PBF LT1168CN8#PBF, TL054AID, MAX406AESA+, LM324J, LT1491IS#PBF, LT2178IS8#PBF, TLE2074ACN, OP481GSZ, LT1630IN8#PBF, ADA4622-2BRZ.
Kopen Analog Devices Inc. OP97FP bij ons, bespaar tijd en geld.