| Fabrikant Onderdeelnummer | OPA177GS |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 464850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 600KHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OPA177GS.pdf |
| Onderdeel nummer | OPA177GS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 0.3 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 600kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 500pA |
| Voltage - Input Offset | 20µV |
| Huidige voorraad | 1.3mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 6 V ~ 36 V, ±3 V ~ 18 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OPA177GS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OPA177GS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OPA177GS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OPA177GS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TLC7705IPG4, LP3470IM5X-4.38, LP3470IM5X-4.63, TPS3705-30DRG4, TPS3705-33DGNRG4, TPS3705-33DRG4, TPS3705-50DRG4, TPS3707-25DGNRG4, TPS3707-25DR, TPS3707-30DGNR AD823ARZ, LT1807CS8#PBF, LT1920IS8#PBF, LT1632CS8#PBF, LT1222CS8#PBF, AD822ARMZ, AD822ARZ, LT1014DN#PBF, THS4509RGTT, AMP03GSZ.
Kopen Texas Instruments OPA177GS bij ons, bespaar tijd en geld.